Fiber Coupler ST/ST Ceramic- Multimode

kr15

DELTACO skarvdon, fiber, ST-ST, multimode, simplex, keramisk, metall

Skarvdon for å sette i bokser, patchpaneler eller annet utstyr.

Ikke på lager, tilgjengelig som restordre

Varenummer: FBP-1036 Kategori: Stikkord:

Tilleggsinformasjon

Vekt 0.01 kg
Dimensjoner 1 × 7.5 × 14 cm

Omtaler

Det er ingen omtaler ennå.

Bare innloggede kunder som har kjøpt dette produktet kan legge igjen en omtale.