DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM

kr 267,20

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Motsvarer Cisco SFP-GE-S)

• Motsvarer Cisco SFP-GE-S

Bestillings vare. 7-14 dager

Varenummer: SFP-C0006 Kategori: Stikkord:
Denne siden bruker Cockies for å kunne huske dine valg.